NOWOŚĆ nasza-kronika.pl JUNIOR

W odpowiedzi na zainteresowanie rodziców i nauczycieli kroniką dla dzieci w wieku przedszkolnym i pierwszych klas szkoły podstawowej, powstała Nasza-Kronika JUNIOR

Kroniki Absolwentów w USA

Sekcje Kroniki

Nasza-Kronika.pl jest podzielona na kilka tematycznych sekcji. Poniżej wskażemy Wam co może się znaleźć w poszczególnych działach. Każda z tych sekcji może zawierać zarówno zdjęcia jak i opisy.

Sekcja O Szkole:

Ta sekcja to ok. 5 stron poświęconych szkole do której chodzicie. Możecie zamieścić tutaj:

- historię szkoły

- informację o patronie, jego życiu i osiągnięciach

- informację o sławnych osobach uczęszczających do Waszej szkoły w przeszłości

Sekcja O Dyrekcji:

W tej części możecie umieścić informacje o Waszym Dyrektorze. Jego zdjęcie, opis kariery zawodowej. Możecie również poprosić dyrekcję o napisanie kilku słów pożegnania i podsumowania osiągnięć Waszego rocznika.

Sekcja O Nauczycielach:

Tutaj wypiszcie listę  przedmiotów i wszystkich nauczycieli, którzy Was uczyli. W tym miejscu możecie również zamieścić zdjęcia ulubionych nauczycieli.

Sekcja O Wychowawcy:

Opiszcie Swojego Wychowawcę, wyślijcie jego zdjęcia. Możecie również poprosić go o słowa podsumowania tego czasu, który razem spędzaliście. Na jego stronie zostawimy miejsce na dedykację dla każdego z Was.

Sekcja O Klasie:

W tym miejscu będzie super wyglądała Wasza lista z dziennika i np. zdjęcie klasowe z pierwszej klasy.

Sekcja Prezentacja Uczniów:

W tej sekcji,  w zależności od wyboru układu pojawią się Wasze zdjęcia. Możecie wybrać układ z jedną lub dwiema osobami na jednej stronie. Każdy z Was dostarcza nam do tej sekcji indywidualnie materiał. Po 3 najlepsze zdjęcia plus opisy z wysłanej przez nas ankiety. W tym miejscu znajdą się również miejsca na dedykacje. Po wydrukowaniu i dostarczeniu przez nas gotowych Kronik, będziecie mogli wymieniać się kronikami i dokonywać tych wpisów.

Sekcja Studniówka/Bal:

To miejsce,  na zdjęcia z balu lub studniówki. Najlepiej to wydarzenie przedstawić na rozkładówce, więc zawsze dobierajcie na ta sekcję po 2 strony.

Sekcja Po Lekcjach:

To również rozkładówka, w której w fajny sposób ułożymy Wasze zdjęcie ze szkolnych wypadów i czasu spędzanego po lekcjach we wspólnym gronie.

 

W kronice jest również miejsce na wklejenie Waszego ostatniego zdjęcia z rozdania świadectw.